Мінування є найбільшою проблемою, адже територія, на якій будують оборонні споруди треба очистити від вибухонебезпечних предметів, а друга проблема – великі обсяги робіт, яка мають реалізувати і прослідкувати за підрядниками, відповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов на запитання журналістки Ґвара Медіа.

Очільник облдержадміністрації розповів про випадок, коли розривали договір з підрядником через те, що заявлені потужності не відповідали тому, що було у підприємство фактично. І якби ця компанія залишилася далі, вона б мала залучати сторонні організації на субпідряд, що призвело б до збільшення вартості.

«Які основні проблеми? Перше – це, звичайно, розмінування, тому що в нас ця територія дуже замінована. І коли ми обстежуємо території, то від обстеження переходимо одразу до розмінування, тому що натикаємося все ж таки на вибухово-небезпечні предмети, які наші сапери і піротехніки там знаходять. І друге – це велика кількість обсягів, які ми маємо одразу реалізувати і прослідкувати, в тому числі за всіма підрядниками», – підсумовує Синєгубов.

Обсяги робіт будуть поступово збільшуватися з розмінуванням деокупованих територій. У Харківській області близько 700 людей та 250 одиниць техніки залучені до будівництва фортифікаційних споруд

Харківська ОВА провела тендери на будівництво оборонних укріплень на суму понад 2,1 млрд грн. Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської облдержадміністрації протягом 22-23 лютого опублікував 97 закритих публічних закупівель на суму 2 105 696 565 гривень на будівництво фортифікаційних споруд.

На цю тему

«Тематика різна»: у Харківській міській раді не можуть обґрунтувати тендер на розміщення в телеефірі програм за 7 млн грн. Планують замовити «послугу з розміщення в телевізійному ефірі телевізійних новин та телевізійних програм різних жанрів» за 6 998 400 грн. 

У Харкові скасували тендер на капітальний ремонт будинку за 217,5 млн грн. Управління з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту ЖКГ Харківської міської ради скасувало публічну закупівлю щодо капітального ремонту та реставрації житлового будинку по вулиці Наталії Ужвій, 60.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!