Обсяги робіт будуть поступово збільшуватися з розмінуванням деокупованих територій.

У Харківській області близько 700 людей та 250 одиниць техніки залучені до будівництва фортифікаційних споруд. Про це під час брифінгу повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Обсяги робіт досить великі. І кількість працівників буде тільки збільшуватися з розмінуванням територій. Оскільки більшість з фортифікаційних споруд будуються на деокупованих територіях. Зараз на Куп’янському напрямку їх зведенням займається близько 30 підрядних організацій», – розповів він.

Харківська ОВА провела тендери на будівництво фортифікацій на суму понад 2,1 млрд грн. Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської облдержадміністрації протягом 22-23 лютого опублікував 97 закритих публічних закупівель на суму 2 105 696 565 гривень на будівництво фортифікаційних споруд. 

Читайте також

Інтерв’ю з начальником Харківської ОВА Олегом Синєгубовим про оборону регіону, ППО та війну. Напередодні другої річниці з початку повномасштабної війни журналісти шістьох харківських регіональних медіа поговорили з очільником Харківської ОВА Олегом Синєгубовим про ракетні удари, «Шахеди», евакуацію, обстановку на Куп’янському напрямку, відновлення регіону, розмінування та мобілізацію.