Унаслідок нічних російських обстрілів критичної інфраструктури деякі ділянки залізниці у Харківському вузлі залишилися знеструмленими.

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

Там зазначили, що для забезпечення безперервного руху поїздів залізничники задіяли резервні схеми живлення та теплотяги. Всі поїзди, включно зі швидкісними електропоїздами Hyundai Rotem, курсуватимуть у Харківському вузлі за допомогою тепловозної тяги.

Крім цього, залізничний вокзал у Харкові переведено на резервне енергопостачання. Усі системи життєзабезпечення працюють у штатному режимі, повідомили в компанії. Зала очікування «Фортеця Незламності» та дитячий куточок відчинені для відвідувачів.

Укрзалізниця запевняє, що затримки рейсів пасажирських поїздів можна відстежувати в режимі онлайн за посиланням. Водночас у компанії також наголошують: якщо пасажири були вимушені пропустити свій рейс через обстріли та тимчасову зупинку роботи транспорту, квитки залишатимуться дійсними для проїзду наступними поїздами в аналогічному напрямку.

Нагадаємо, російська армія завдала серію ракетних ударів по Харкову близько 4:30 ранку, в місті перебої з напругою – не працює електротранспорт.

Читайте також

  • Сили оборони відбили на Куп’янському напрямку дві російські атаки