Після ідентифікації тіла українських військових передадуть родинам для поховання.

За результатами репатріаційних заходів в Україну 14 червня повернули 254 полеглих оборонців. Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. 

«Зокрема вдалося репатріювати тіла 221 Захисника, що воювали на Донецькому напрямку, 25 полеглих воїнів на Запорізькому напрямку, 4 полеглих Оборонця з Луганського напрямку та 4 загиблих воїна, тіла яких передані з моргів на території рф», – ідеться в повідомленні. 

У координаційному штабі зазначили, що репатрійовані тіла та останки перевезуть на судово-медичні експертизи, які встановлять особи загиблих. Після ідентифікації тіла українських військових передадуть родинам для поховання.

Нагадаємо, 31 травня Україна повернула 75 громадян під час чергового обміну полоненими з Росією, проведеного вперше з початку лютого. Серед визволених оборонців 70 чоловіків і пʼятеро жінок, шестеро офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу. Щонайменше третина з врятованих мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність. 

Додому повернулися українці, захоплені в полон на Харківському, Київському, Херсонському, Донецькому, Луганському, Запорізькому та Сумському напрямках.

Читайте також