Безпілотну літальну систему MINI SHARK представлять у рамках виставки IDEF, яка пройде у Туреччині 25-28 липня 2023 року. Про це повідомила компанія-розробник UKRSPECSYSTEMS.

Дрон розроблений для оперативних розвідувальних місій. Ця легка та компактна система буде доступна для ознайомлення та демонстрації на стенді їхніх партнерів NAUDI.

Безпілотник вперше презентували у квітні 2023 року. Розробники розповіли, що безпілотник може виявити наземні цілі в інтересах артилерії, спеціальних підрозділів та частин сухопутних військ. Радіус застосування БПЛА MiniShark сягає 35 км.

MINI SHARK має розмах крил 2,6 метра і довжину 125 см, при цьому його максимальна злітна маса становить до 5 кг. Дрон може проводити польоти тривалістю до 2 годин, розвиваючи максимальну швидкість 120 км/год і працюючи на висоті до 1000 метрів.

Окрім того, MINI SHARK може бути оснащений оптико-електронною системою з 10-кратним оптичним збільшенням. Після завершення місії дрон здійснює автономну посадку фюзеляжем.

Компанія-виробник UKRSPECSYSTEMS виробляє продукцію в авіаційній галузі. Свою роботу розпочала у 2014 році. За цей час підприємство вийшло на міжнародний ринок, а також розробляє БПЛА для української армії.

IDEF — це міжнародна виставка оборонної галузі, яка проводиться в турецькому Стамбулі.

Читайте також

  • Турецька компанія «Bayraktar» отримала ліцензії на виробництво ударних безпілотників Bayraktar TB2 та Akıncı в Україні. Завод має запрацювати у 2025 році.