Українська компанія Ukrspecsystems представила свій новий БПЛА MiniShark. Його перевага в тому, що вся система вміщується у два рюкзаки та запускається з руки, повідомляє ГО «Мілітарний».

Дрон MiniShark в першу чергу створений для виконання розвідувальних завдань. Розробники розповіли, що безпілотник може виявити наземні цілі в інтересах артилерії, спеціальних підрозділів та частин сухопутних військ. Радіус застосування БПЛА MiniShark сягає 35 км.

У компанії розповіли, що робота над створенням нового дрона розпочалася після запитів від військових на подібний апарат. Наразі він проходить заводські випробовування.

Дрон із розмахом крил 2,6 метра й довжиною 125 см має максимальну злітну масу до 5 кг, тривалість його польоту — 2 години. У компанії зазначили, що максимальна швидкість польоту — 120 км/год, а робоча висота — 1000 метрів.

Також БПЛА може бути оснащений оптико-електронною системою з 10-кратним оптичним збільшенням. Після завершення польотного завдання безпілотник здійснює автономну посадку фюзеляжем.

Українська компанія Ukrspecsystems виробляє продукцію в авіаційній галузі. Свою роботу розпочала у 2014 році. За цей час підприємство вийшло на міжнародний ринок, а також розробляє БПЛА для української армії.

  • В Україні запустили інноваційний військовий кластер Brave1.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.