Українські дизайнери з Посольством України у Турецькій Республіці вже подарували українські традиційні вишиванки з унікальним орнаментом керівникам турецької компанії Baykar Makina та висловили подяку за підтримку України. 

Василь Боднар зазначив, що ідея покликала бути не тільки декоративним елементом, а й виконувати функцію оберегу:«Українська традиційна вишивка окрім декоративної, виконує функцію оберега. Кожен орнамент несе позитивний символізм, щоб уберегти того, хто його носить, від усього злого. Байрактар став своєрідним оберегом для українського народу у війні України проти росії. І зберіг безліч невинних життів» – йдеться у повідомленні

facebook.com/profile.php?id=100009370612763

Дизайнерка Марта Лешак та український бренд «Мотив» вишили «Байрактар» на традиційній сорочці загальнонаціональними символами: калиною, колосками, пташками.

А вже незабаром сорочки почнуть продавати. 15% від продажів підуть на потреби ЗСУ.

Додамо, що нещодавно поляки зібрали кошти на безпілотник для України – 22.7 млн злотих (близько 180 млн гривень). У межах акції “Купімо Україні Bayraktar”, що тривала на краудфандинговій платформі Zrzutka.pl, перевели понад 206 тис. людей.