Це не звичайне місце для вечірок, але ці гуляки в Україні тут з певною метою. Вони приїхали в Ягідне, що на Чернігівщині, щоб допомогти розчистити та відбудувати зруйновані бомбами будинки, водночас насолоджуючись танцювальними треками.

Денний «прибиральний рейв» був організований молодими українцями, які використовували танцювальні вечірки як спосіб зробити свій внесок у відновлення Півночі України, які зазнали значної шкоди під час російського вторгнення.

«Ми приїхали сюди і хотіли підтримати людей, які вижили після російської окупації. У Києві була нормальна ситуація, а тут було справді жахливо. Люди покинули свої домівки, а їхні будинки розбиті, багато будинків зруйновано», — пояснила Тетяна Бирянова, волонтер Української організації «Ремонтуємо разом».

Більшість волонтерів у віці від 20 до 30 років приїхали з Києва, Львова та інших міст Заходу країни. До них долучилися іноземні волонтери прибули з Португалії, Сполучених Штатів, Німеччини та інших країн. Про це повідомляє Euronews.

«Техно-вечірки, особливо рейв-фестивалі — це був наш стиль життя раніше, тому ми сумуємо за цим і хочемо повернутися до нормального життя, але наше звичайне життя тепер — це волонтерство», — додала Тетяна.

Прибирання будинку культури в Ягідному стало вже восьмим заходом групи, і вони вже допомогли відремонтувати 15 пошкоджених будинків у селі.