18 грудня відновлено послугу SMS як по Україні, так і в міжнародному роумінгу. Також оператор працює над поліпшенням якості послуги Домашнього Інтернету у Києві.

Про це повідомила речниця компанії Ірина Леліченко.

«Якщо ваша SIM-картка не реєструється в мережі, треба перезавантажити телефон, або включити й виключити «авіа» режим. Крім того, допомагає вибір мережі Київстар у налаштуваннях телефону», — зазначила Леліченко.

Щодо компенсацій абонентам за час, коли послуги були недоступні через хакерську атаку, речниця повідомляє, що нарахування бонусів буде можливе лише після повного відновлення всіх сервісів.

Збій роботи мобільного оператора «Київстар»

Вранці 12 грудня абоненти масово почали скаржитися на відсутність мобільного зв’язку та доступу до інтернету. Також перестав працювати сайт компанії та мобільний додаток. У компанії мобільного оператора підтвердили, що стали жертвою «потужної хакерської атаки».

Національний роумінг не працює через технічний збій в мережі Київстар, що блокує передачу інформації про абонентів іншим операторам. Тож користувачі оператора не можуть перейти на інших операторів через внутрішній роумінг, повідомила пресслужба Мінцифри Громадському.

Збій також частково впливає на роботу деяких терміналів та банкоматів «ПриватБанку», як повідомив речник банку. Проблема стосується терміналів, які використовують мобільні картки від оператора.

СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом кібератаки на Київстар.

Раніше російські хакери із так званої групи «Солнцепек» взяли на себе повну відповідальність за кібератаку на «Київстар», відповідна інформація зʼявилася в одноіменному телеграм-каналі. Вони заявили, що нібито знищили 10 тисяч комп’ютерів, понад 4 тисячі серверів, усі системи хмарного зберігання даних і резервного копіювання. Свою атаку аргументували тим, що компанія нібито забезпечує зв’язком ЗСУ, а також державні органи й силові структури України.

У компанії «Київстар» спростували витік персональних даних абонентів.

Читайте також

  • Шахраї обіцяють грошову компенсацію за відсутність зв’язку — МВС
  • Збій «Київстару» не вплинув на українських військових — командування Сухопутних військ