Вдень 9 липня у Харкові очікується мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря коливатиметься від 33 до 35 градусів тепла. Про це повідомили у Харківському гідрометцентрі.

Вночі температура по місту буде дещо прохолоднішою, від 17 до 22°. Вітер східний від 5 до 10 м/с.

На території області також очікується мінлива хмарність, проте вночі у східних районах регіону буде невеликий короткочасний дощ, місцями навіть гроза. Температура в цей час доби — 16 – 21°.

Однак на решті територій, окрім східних, — без істотних опадів в цей день. Температура повітря вдень трохи вища за ніч – від 32 до 37 градусів тепла. Вітер східний, 7 – 12 м/с.

Нагадаємо, армія РФ цілеспрямовано обстрілює ліси на Харківщині, щоб нашкодити екосистемі регіону. За останній час 6,5 тисяч гектарів лісових масивів було охоплено полум’ям.

Читайте також

  • Армія РФ знищила всю енергетичну генерацію міста Харкова. Місто потребує допомоги від фінансових партнерів та міжнародних організацій, таких як ЄБРР та ЄІБ, і це життєво необхідно буде взимку, аби забезпечити тепло, електро- та водопостачання.
  • На Харківщині розгорнуть «міні-ТЕЦ» — Мінвідновлення. Проєкт енергетичної безпеки USAID в Україні у співпраці з Міненерго, Комітетом Верховної Ради з енергетики розгортає мережу малої та середньої когенерації в регіонах країни. Зокрема, теплопостачальні підприємства Харківської області отримали 6 когенераційних установок (КГУ) у березні 2024 року.