Департамент ЖКГ Харківської міської ради опублікував тендер на послуги з прибирання та підмітання вулиць (прибирання об’єктів зеленого господарства) за 20 мільйонів гривень. Про це стало відомо під час аналізу публічних закупівель на сайті Prozorro.

Планують замовити послуги на прибирання та підмітання 253 парків, скверів, елементів благоустрою та вулиць в усіх районах Харкова. Серед найбільш відомих – Сад Шевченка, Лісопарк, Молодіжний парк, Олексіївський лугопарк, сквер на площі Свободи та Саржин яр.

  • Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: місто Харків;
  • Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2024 року.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 26 грудня 2023 року.

За даними видання Forbes у 2023 році Харків витратив на благоустрій 972 мільйони гривень.

Зазначимо, що військова частина А4044 у травні 2023 року закупила два комплекти з трьох БПЛА з вертикальним зльотом Бджола-20 за 15 295 280 гривень.

Читайте також

У Терехова не змогли відповісти скільки гуманітарної допомоги передали Харкову під час війни. Харківська міська рада не надала відповідь щодо кількості гуманітарки, яку місто отримало з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

У Харкові відбувся мітинг проти корупції та марнотратства влади — фото. Харків’яни вимагають припинити «відмивати» гроші на тендерах і спрямувати їх на Збройні сили України.