Висока довіра зберігається до волонтерів – 84%.

В Україні значно знизилася довіра до ЗМІ та церкви. У цьому році лише 29% українців заявили, що вірять засобам масової інформації та 44% – церкві. У грудні 2022 року це було 57% та 51% відповідно. Про це свідчать результати соцопитування Київського міжнародного інституту соціології.

Висока довіра громадськості зберігається до волонтерів – 84%. Минулого року показник був такий самий, а от до війни – 64%.

59% українців водночас довіряють і президенту України Володимиру Зеленському, і головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному. Поляризовані погляди має досить невелика частка респондентів. 

Довідка

Упродовж 29 листопада-9 грудня 2023 року КМІС опитав методом CATI на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів 1031 респондента з усіх регіонів України (крім АР Крим).

Респонденти — громадяни України віком від 18 років, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року).

КМІС заявляє, що результати зберігають високу репрезентативність для населення України, що проживає на підконтрольній уряду території, та дозволяють досить надійно аналізувати суспільні настрої населення.

Читайте також

  • Більшість українців виступає за вступ до ЄС та НАТО — опитування.