Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» планує замовити послуги зі збирання бросового сміття, замітання навколо урн, випорожнення урн та заміни пакета для сміття за 8 250 000 грн. Про це стало відомо з моніторингу системи Prozorro.

У додатку №3 вказано, що урни мають випорожнювати в робочі дні за необхідністю, але не менше 3 разів на день, тоді як у вихідні та святкові дні теж за необхідністю, проте не менше 4 разів на день.

Заміна пакетів для сміття здійснюється коли це необхідно, але не рідше 1 разу на добу у будні дні та не рідше 2 раз на добу у вихідні та святкові дні. Замітати біля урни мають в радіусі 5 метрів. Прибирати планують протягом 3 місяців 2024 року – в липні, серпні та вересні – по 2000 урн щомісячно.

Таким чином місяць прибирання урн в Харкові може коштувати в середньому 2 750 000 грн (1 375 грн за прибирання однієї урни щомісяця).

Послуги надаватимуть в усіх дев’яти районах Харкова біля станцій метрополітену та на проспектах та вулицях міста. Кінцевий строк подання тендерної пропозиції – 31 травня 2024 року, а роботи мають виконати до 30 вересня 2024 року включно.

Зазначимо, що в бюджеті міста Харкова у 2024 році передбачено понад 825 млн грн на організацію благоустрою та 197 230 000 грн на забезпечення та збір відходів сміття.

Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» є спеціалізованим підприємством зі збору та перевезення (вивезення) побутових відходів, яке управляється Департаментом житлово-комунального господарства Харківської міської ради.

На цю тему

У Харкові наприкінці 2023 року витратили на прибирання вулиць 20 млн грн. Тоді замовили послуги на прибирання та підмітання 253 парків, скверів, елементів благоустрою та вулиць в усіх районах Харкова.

У Харкові комунальне підприємство «Центральний парк» скасувало тендер на 1 350 830 грн для закупівлі двох модульних збірних вагончиків через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».