Цьогоріч 6 роботодавців за 6 переселенців отримали 80 тисяч гривень.

У Харківській області діє низка програм підтримки роботодавців, які працевлаштовують внутрішньопереміщених осіб. Про це під час брифінгу розповіла начальниця управління реалізації політики зайнятості обласного центру зайнятості Інна Прохоренко.

Одна з програм передбачає працевлаштування ВПО, які набули статусу безробітних після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

«Щодо таких працівників роботодавець може подати заяви до Обласної служби зайнятості та отримати компенсації у вигляді 6700 гривень за перші два місяці їх роботи. З початку повномасштабної війни такою програмою скористалися 502 роботодавці, які за працевлаштування 1126 ВПО отримали понад 13 мільйонів гривень. З них впродовж цього року 230 роботодавців за працевлаштування 504 осіб отримали 5,6 мільйона гривень», – розповіла Інна Прохоренко.

Ще одна програма передбачає працевлаштування безробітних ВПО за направленням Обласного центру зайнятості. Для цього між ХОЦЗ та роботодавцем укладається трудовий договір на 1 рік, з яких 6 місяців роботодавцю відшкодовуються витрати на оплату праці, але не більше 13400 гривень на місяць.

За словами Інни Прохоренко, з початку повномасштабного вторгнення 41 роботодавець Харківської області за працевлаштування 47 переселенців отримав 830 тисяч гривень, з них цьогоріч 6 роботодавців за 6 ВПО отримали 80 тисяч гривень.

Читати також:

  • Скільки ВПО проживає на Харківщині: дані по районах.
  • Стало відомо, скільки коштів у Харківській області цьогоріч виплачено переселенцям.
  • 10 тисяч осіб, які вважалися померлими, отримували виплати для переселенців.