Це гроші для виплат допомоги за перший період вересня.

Міністерство соціальної політики спрямувало понад 5,7 млрд грн на виплату допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб.Це виплати у розмірі трьох тисяч гривень на місяць особам з інвалідністю й дітям і 2 тисячі гривень для всіх інших внутрішньо переміщених осіб. 

«15 серпня Міністерство соціальної політики спрямувало понад 5,71 млрд грн на виплату допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб. Загалом кошти надійдуть понад 2,5 млн внутрішньо переміщених осіб», – ідеться у повідомленні.

Таким чином, протягом кількох днів гроші надійдуть на банківські рахунки внутрішніх переселенців. Загалом з початку року вже профінансовано виплати ВПО на загальну суму 55,6 млрд гривень.

Станом на 13 вересня, на Харківщині знаходяться понад 517 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них 186 тисяч — в обласному центрі. 

Усього з початку 2023 року на допомогу переселенцям у Харківській області виділили 6 мільярдів 93 мільйони гривень. Про це Ґвара медіа повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Читайте також

  • До України вже повернулися понад мільйон біженців, які виїхали за кордон з початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомила заступниця гендиректора Міжнародної організації з міграції Угочі Деніелс «Громадському радіо».
  • Кожен 5 українець за кордоном вагається чи варто повертатися в Україну. Решта думають над тим, щоб залишитись на постійне проживання у країні, яка їх прийняла.