Президент Володимир Зеленський розповів, що військові звернулися до нього з проханням посилити мобілізацію. 

Під час брифінгу за підсумками саміту Кримської платформи журналістка запитала в президента, чи будуть зміни у процесі мобілізації, її посилення чи прискорення через те, що війна та наступ триває і є втрати. Зеленський відповів, що військові вже звертались до нього з проханням дати можливість мобілізувати більше.

Проте, зазначив президент, спочатку треба навести порядок у системі територіальних центрів комплектування та військово-лікарських комісій, розповів він під час брифінгу за підсумками саміту Кримської платформи.

«Скажу відверто, військові до мене звернулись з цим: дати можливість більше мобілізовувати. Більше поки що не можу вам нічого сказати», – сказав Зеленський.

За його словами, важливо розуміти, хто та як проводить мобілізацію, тому дуже важливими є питання військкоматів та ВЛК.

Читати також:

  • Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення всіх керівників обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (колишні військкомати).
  • Бронювання працівників від мобілізації: як це зробити ІТ-компаніям? У лютому 2023 року в Україні оновили порядок бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану. IT Ukraine Association розробила для компаній дорожню карту, як бронювати працівників.