Минулого тижня в галереї The John David Mooney Foundation презентували проєкт «Formation of Time» та виставку Альони Соломадіної. Зараз вона перебуває в Чикаго по програмі Ukrainian Art Bridge Fellowship.

Про це повідомили на сторінці Facebook Генерального консульства України в Чикаго.

У Чикаго пройшла виставка харківської мисткині “Formation of Time” / Facebook Consulate General of Ukraine in Chicago

«”Formation of Time” є продовженням мого довготривалого проєкту “Місто Форм”, у якому я відкриваю для себе різні міста на предмет графічного формотворення. В останньому проєкті я дивлюся на час графічно, мені цікаво зосередитися на ньому, як на системі, мірі. Поняття часу змінилося з початком війни, саме очікування, невизначеність, планування і мислення короткими термінами, нове ставлення до майбутнього», — зазначила Альона Соломадіна.

Все, що дівчина бачить навколо себе, вона перетворила у графічні символи — цифри, що відповідають 12 годинам.

У Чикаго пройшла виставка харківської мисткині “Formation of Time” / Facebook Consulate General of Ukraine in Chicago

Ukrainian Art Bridge Fellowship — це ініціатива відомого американського скульптора Джона Девіда Муні. Її мета — допомогти митцям, які покинули свої місця творчості через повномасштабне вторгнення РФ.

Проєкт почали розробляти навесні минулого року. Вже у жовтні до Чикаго прибула перша група учасників — актори театру Slovo.

Під час перебування в Чикаго вони створили виставу «Mothermotherland». В її основі лежить новела «Я (Романтика)» українського письменника Миколи Хвильового.

  • З міста Залізобетону: в Польщі відкриється виставка харківських митців.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.