У середу, 10 травня, о 18:30 в Art Area ДК відбудеться показ серіалу «Ми з України» про життя та діяльність українських митців в умовах війни.

Після перегляду, буде обговорення з гостями заходу: Катериною Калитко, Богданом Куценко, Олегом Кадановим та авторами і продюсерами серіалу Володимиром Подоляном і Олександрою Венславовською.

«Ми з України» — документальний серіал-інтерв’ю з митцями та культурними діячами, які займаються військовою або волонтерською діяльністю. Вони розповідають про те, як змінилося їхнє особисте та професійне життя з початку повномасштабного вторгнення. Також герої серіалу розповідають про те, які пріоритети та завдання вони бачать перед собою. Трейлер можна подивитися за посиланням.

«З початком війни в Україні в нас виникла ідея документувати важливі меседжі митців, які залишились і почали боротьбу проти окупанта. Багато з них узяли до рук зброю, інші невпинно тримають культурний фронт та волонтерять», — зазначають автори проєкту.

Серіал розповідає про культурне життя українців під час війни та показує локальні мистецькі ініціативи.

Документалку знімали в Харкові, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому та Бакоті.

Героями серіалу є культурні діячі різних напрямків. Серед харківських митців у серіалі можна побачити лідера гуртів «Оркестр Че» й «Мантра Керуака» Олега Каданова та письменника й музиканта Сергія Жадана.

  • 7 травня у Харкові відбулося відкриття фотовиставки про культурне життя прифронтового міста.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.