Art on the battlefront — віртуальна виставка-рефлексія 30 сучасних українських художників сьогодення. Це друга частина артпроєкту.

Вона створена в партнерстві з Natalia Cola Foundation за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

«Емоційні, тонкі, пронизливі роботи митців нагадують, що боротьба українців зараз триває на всіх фронтах — як воєнному й дипломатичному, так і культурному», — пише пресслужба МКІП.

Підсумком другої частини артпроєкту стане виставка в історичному центрі Відня — Künstlerhaus, де розташований музей Albertina Modern. З 14 до 18 квітня відвідувачі зможуть подивитися роботи, а також придбати їх. Кошти від продажу спрямують у фонд реабілітації жінок-військових від ГО «Жіночий ветеранський рух».

Vogue запросили 30 українських художників, які спеціально для проєкту створили нові роботи — від діджитал-арту до живопису. Серед митців: Володимир Манжос, Олексій Кондаков, Марія Куліковська, Василина Врублевська, Віталій Кравець, Єлена Ємчук, Олеся Трофименко, Влада Ралко, Богдан Буренко, Маша Дмітрова, Єлизавета Литовка, Артем Прут, Петро Бевза, Вікторія Підуст, Денис Саражин, Нікіта Кравцов, Іван Грабко, Анна Зарума, Ольга Штейн, Степан Рябченко, Воло Бевза, Юрій Болса, Юрій Сивирин, Юлія Бєляєва, Маша Рева, Дарина Микитюк, Дзвіня Подляшецька, Денис Метелін, Ната Левітасова та Ольга Зерно.

Відвідати виставку онлайн можна за посиланням.

  • Українські соняшники: В Італії відкрилася виставка художниці Марії Примаченко.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.