Попри збільшення обстрілів з російського боку, не стоїть питання про евакуацію з Борівської громади Ізюмського району. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Щодо Борової, наразі не розглядається рішення про евакуацію. Дійсно, на цьому напрямку почастішали обстріли, тому що ворог перейшов до активних масованих штурмових дій — він не зосереджується на обороні власних позицій, а йде в штурм. Це зовсім інші війська та озброєння», — зазначив він.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

Торік ХОВА актуалізувала інформацію про евакуацію у всіх прикордонних населених пунктах, зокрема в Куп’янську, Вовчанську та Богодухові. Як зазначив Синєгубов, вони визначили автотранспорт, який буде задіяний, запаси палива, водіїв та маршрути.

Читайте також

  • Темпи російського наступу на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна дещо знизилися через втрати серед солдатів і техніки. Наразі підрозділи армії РФ проводять ротацію та поповнення своїх ресурсів, що свідчить про їхні наміри відновити наступ на Куп’янському напрямку. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу.
  • На Куп’янському та Лиманському напрямках українські військові продовжують тримати оборону. Жодної позиції на цій ділянці не втрачено. Про це повідомив Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.
  • Один з російських військових блогерів заявив, що армія РФ продовжують просуватися на захід від Сватового в напрямку річки Оскіл з темпом близько одного км на день. Однак, аналіз Інституту вивчення війни (ISW) не знайшов візуальних підтверджень цих заяв про такий швидкий темп наступу.