Через бойові дії немає світла в понад 31 тисячі абонентів у 60 населених пунктах Харківської області.

Про це повідомила пресслужба Міненерго.

Також за даними пресслужби, в області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено газопроводи. Через неможливість для ремонтних бригад дістатися до місця пошкоджень газовики були вимушені припинити газопостачання 1605 споживачам. 

Нагадаємо, що через похолодання й збільшення навантаження графіки погодинних відключень електроенергії у Харкові та Харківській області збільшать на одну годину, відповідно до 4 години на добу.

За даними «Укренерго», в Україні через «масштабні пошкодження українських електростанцій, зберігається дефіцит електроенергії більшу частину доби.

Тож енергетики вдвічі збільшили час дії обмежень електроенергії для промисловості.

«Сьогодні також графіки обмеження потужності для промислових споживачів будуть діяти з 18:00 до 07:00 наступного дня. При зростанні споживання можливе застосування аварійних відключень», — йдеться в повідомленні НЕК «Укренерго».

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкодженоТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • У Харкові до 250 тисяч людей щогодини залишаються без світла — гендиректор YASNO