Через похолодання й збільшення навантаження графіки погодинних відключень електроенергії у Харкові та Харківській області сьогодні збільшать на одну годину, відповідно до 4 години на добу.

Про це повідомили в телеграм-каналі Харківобленерго.

У компанії звернулися до споживачів із проханням за можливості економно споживати електроенергію, зокрема не вмикати одночасно декілька потужних електроприладів.

Нагадаємо, що у Харківській області через мережеві обмеження діють графіки відключень для близько 206 тисяч абонентів.

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • Енергетики Харкова повернули світло жителям Шевченківського району, знеструмленим через обстріл. Пошкоджена була повітряна лінія, внаслідок чого знеструмленими залишились 11 будинків.
  • Електрики заживили 3,7 тисячі абонентів, що залишалися без світла через російські обстріли. Проте на Харківщині залишаються знеструмленими 26,7 тисячі точок обліку.