Також в укритті вокзалу, яке розташоване на цокольному поверсі головного залу, відкрито кімнату для відпочинку пасажирів з дітьми.

Укрзалізниця відкрила на залізничному вокзалі у Харкові сучасний зал очікування для осіб з інвалідністю та оновила вбиральні. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

«Зал знаходиться ліворуч у центральному холі вокзалу, поруч із черговим та довідковим бюро. Він облаштований новими меблями, є кондиціонери та інші зручності. Крім того, тут є місця для встановлення крісел колісних», – ідеться в повідомленні.

За відсутності електропостачання він живитиметься альтернативними джерелами енергії. Нова вбиральня також адаптована для людей з інвалідністю та є безкоштовною для всіх пасажирів. 

Окрім цього, в укритті вокзалу, розташованому на цокольному поверсі головного залу, відкрито кімнату для відпочинку пасажирів з дітьми. Вона обладнана меблями, столом для сповивання дитини, кріслом для годування. Також тут встановлені стійки для підзарядки гаджетів. 

Інклюзивна вбиральня на залізничному вокзалі у Харкові / Фото: Укрзалізниця
Інклюзивний зал очікування на залізничному вокзалі у Харкові / Фото: Укрзалізниця

Нагадаємо, поїзди між Києвом та Харковом увійшли в трійку найпопулярніших маршрутів Укрзалізниці. Від початку року ними скористалися 237 тисяч пасажирів.

На цю тему

В Укрзалізниці з’явилося ще два медичні евакуаційні вагони, які допомагатимуть Медичним силам ЗСУ. Загалом таких вагонів вже 66, до кінця року компанія планує зробити ще 4 такі вагони. Усі вагони завдяки живленню від генератора повністю автономні й оснащені апаратами штучної вентиляції легень, переливання крові, кардіомоніторами, аспіраторами, іншою медтехнікою.

Зміни в розкладі: як курсуватимуть приміські поїзди з Харкова. З 26 квітня регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відновлює курсування окремих приміських поїздів – відновлює роботу приміський потяг № 6818 Чугуїв – Харків-Пасажирський.