Цьогоріч за 4 місяці Укрзалізниця у далекому сполученні перевезла на чверть більше пасажирів, ніж у 2023-му році за аналогічний період, повідомляють у залізничній компанії.

Майже 8,5 млн пасажирів скористалися поїздами Укрзалізниці за період від січня до квітня цього року – порівняно з 6,78 млн у 2023 році.

За даними перевізника, 93% поїздів у внутрішньому сполученні прибували вчасно, а лідерами за рівнем задоволеності пасажирів (90% NPS) стали жіночі вагони в усіх напрямках курсування.

Найбільше пасажирів перевезли за такими маршрутами між містами: 

  • Києвом та Львовом (412 тисяч);
  • Києвом та Дніпром (255 тисяч);
  • Києвом та Харковом (237 тисяч). 

Сполучення польського Хелма з Києвом порівняно з минулим роком зросло на 87%. Загалом 703 тисячі пасажирів скористалися міжнародними поїздами порівняно з 546 тисячами за аналогічний період 2023 року.

Поїзди Укрзалізниці продовжують виконувати щоденні евакуаційні рейси з Сум, Запоріжжя, Херсона та Покровська, а також медичні евакуаційні рейси у співпраці з Командуванням Медичних Сил.

На цю тему

В Укрзалізниці з’явилося ще два медичні евакуаційні вагони, які допомагатимуть Медичним силам ЗСУ. Загалом таких вагонів вже 66, до кінця року компанія планує зробити ще 4 такі вагони. Усі вагони завдяки живленню від генератора повністю автономні й оснащені апаратами штучної вентиляції легень, переливання крові, кардіомоніторами, аспіраторами, іншою медтехнікою.

Зміни в розкладі: як курсуватимуть приміські поїзди з Харкова. З 26 квітня регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відновлює курсування окремих приміських поїздів – відновлює роботу приміський потяг № 6818 Чугуїв – Харків-Пасажирський.

В Укрзалізниці не надали даних щодо зарплат членів правління. Запит про заробітні плати голови та членів правління компанії за 2023 рік видання Ґвара спрямувала до акціонерного товариства «Укрзалізниця».