З 26 квітня регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відновлює курсування окремих приміських поїздів – відновлює роботу приміський потяг № 6818 Чугуїв – Харків-Пасажирський.

29 та 30 квітня внесені зміни до розкладу руху приміських потягів:

  • № 6506 Лихачове – Харків-Пасажирський;
  • № 6817 Харків-Пасажирський – Чугуїв.
  • №№ 6705/6704 Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський.

З 1 травня на маршрут повертають приміські потяги № 6701/6702 Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський.

На Харківщині залізна компанія змінила розклад приміських поїздів через російську атаку на енергетичну інфраструктуру 22 березня. Тоді росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова та області. Внаслідок чого у місті та в регіоні зникло електропостачання, були перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працював електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори.

З 4 квітня Південна залізниця відновила рух декількох приміських поїздів у Харківській області. Зокрема, відновили курсування поїздів сполученням з Харкова до Ізюма, Лозової, Шебелинки, Огульців та Люботина.

Актуальний розклад руху приміських потягів розміщено на сайті Південної залізниці.

Читайте ще

В Укрзалізниці заявили про борг у майже 17 млн грн за пільгові перевезення на Харківщині. За 11 місяців 2023 року АТ «Укрзалізниця» територією Харківської області перевезено пільгових пасажирів залізничним транспортом у приміських поїздах на суму 21,3 млн грн. Про це у відповіді на запит Ґвара Медіа повідомила пресслужба перевізника.

В Україні досі офіційно не перейменували назви Південної та Південно-Західної залізниць — УЗ. Торік у застосунку «Дія» провели опитування громадян щодо перейменування регіональних філій «Південна залізниця» та «Південно-Західна залізниця», проте юридично ці філії досі мають попередні назви.

В Укрзалізниці не надали даних щодо зарплат членів правління. Запит про заробітні плати голови та членів правління компанії за 2023 рік видання Ґвара спрямувала до акціонерного товариства «Укрзалізниця».

Українська залізнична компанія у своїй діяльності не використовує націоналізовані вагони РЖД та БЧ. Про це стало відомо з відповіді АТ «Укрзалізниця» на запит Ґвара Медіа.