Вони використовуватимуться для потреб Медичних сил ЗСУ.

В Укрзалізниці з’явилося ще два медичні евакуаційні вагони, які допомагатимуть Медичним силам ЗСУ. Загалом таких вагонів вже 66, до кінця року компанія планує зробити ще 4 такі вагони. Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.

«Евакуація та перевезення поранених воїнів у спеціально обладнаних медичних вагонах показали свою ефективність. Насамперед, це швидкість та можливість надання повноцінної медичної допомоги (у т.ч. екстреної хірургічної та реанімаційної) під час ходу поїзда», – ідеться в повідомленні.

Усі вагони завдяки живленню від генератора повністю автономні й оснащені апаратами штучної вентиляції легень, переливання крові, кардіомоніторами, аспіраторами, іншою медтехнікою.

Читайте також

  • У 2024 році Укрзалізниця планує капітально відремонтувати 42 пасажирських вагони, а також замовила побудову ще 66 нових, у тому числі 4 для осіб з інвалідністю. Ще 15 приміських поїздів компанія планує модернізувати.
  • Після масованих атак на енергоінфраструктуру Харківщини 22 березня Food Train Укрзалізниці приїхав у регіон допомагати долати наслідки російських атак. За цей час було приготовано 170 тисяч порцій, які доставили до жителів Харківщини та працівників критичної інфраструктури.