Понад 55 тисяч разів українці купили-продали автомобілі через сервіс «Дія».

Про це повідомляє Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Він зазначає, що покупець та продавець можуть на відстані оформити договір купівлі-продажу і підтвердити угоду цифровими підписами. Також власники автомобілів у «Дії» можуть замовити нові номери.

«Це вже українська реальність, коли можна купити-продати машину всього в кілька кліків. Жодних черг, паперів та бігунків», — каже Федоров.

У пресслужбі сервісу додали, що перевірка авто та користувачів під час купівлі-продажу в «Дії» здійснюється автоматично, а номерні знаки та техпаспорт доставляються поштою.

Крім того, Міністр цифрової трансформації нагадав, що нещодавно Верховна Рада проголосувала в першому читанні за розмитнення авто через «Дію»:

«Чекаємо на друге читання. Це 100% буде революційно».

Читайте також

  • В Укрзалізниці з’явилося ще два медичні евакуаційні вагони, які допомагатимуть Медичним силам ЗСУ. Загалом таких вагонів вже 66, до кінця року компанія планує зробити ще 4 такі вагони.
  • Станом на 1 січня 2024 року в Харківській області було зареєстровано 9121 пенсіонер, який постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  • У Харкові та області оновили графіки погодинних відключень електроенергії з 28 по 30 квітня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг.