У 2024 році Укрзалізниця планує капітально відремонтувати 42 пасажирських вагони, а також замовила побудову ще 66 нових, у тому числі 4 для осіб з інвалідністю. Ще 15 приміських поїздів компанія планує модернізувати.

Про це розповіли у пресслужбі Укрзалізниці.

До кінця 2024 року залізничники планують переобладнати 6 вагонів для потреб медичної евакуації. З початку війни їх зроблено вже 64.

Також потребує оновлення парк дипломатичних вагонів. Укрзалізниця вирішила не закупляти нові, а модернізувати вже наявний рухомий склад.

«Фокус – на мінімально достатньому функціоналі, практичності, можливості працювати та проводити перемовини безпосередньо на борту, автономності для того, щоб офіційні делегації могли не обмежуватись у візитах лише Києвом, а й бачити потреби у відновленні різних регіонів України». 

Від початку повномасштабного вторгнення вагони Укрзалізниці перевезли близько 800 дипломатичних делегацій.

Читайте також

  • Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» продовжує відновлювати рух приміських поїздів після російського обстрілу енергетики 22 березня. З 17 квітня поновлюється курсування маршрутів з Харкова та Мерефи до Краснограда й Лозової.
  • Після масованих атак на енергоінфраструктуру Харківщини 22 березня Food Train Укрзалізниці приїхав у регіон допомагати долати наслідки російських атак. За цей час було приготовано 170 тисяч порцій, які доставили до жителів Харківщини та працівників критичної інфраструктури.