За  інформацією пресслужби, центр забезпечений потужними генераторами та намагається оперативно реагувати на виклики.

Однак учора, 16 квітня, один з пунктів, який знаходиться у ТРЦ «Нікольський» тимчасово зупиняв свою роботу. Це сталося через повне знеструмлення торгового центру, розповіли Ґвара Медіа у пресслужбі Харківського обласного центру служби крові.

«Через відключення світла у ТРЦ нам довелося тимчасово зупинити роботу, однак усім, хто приходив у цей час на донацію, ми пропонували транспортом центру дістатися до іншого пункту служби крові, а потім після донації ним же повернутися назад до ТРЦ», – повідомили у центрі.

Загалом у закладі проблем з енергозабезпеченням немає – є потужні генератори. Центр працює з понеділка по суботу на вулиці Клочківській та у вівторок, четвер та суботу в ТРЦ «Нікольський». Попереднього запису немає, з собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Документи в Дії також приймаються.

Обидва пункти працюють під час повітряних тривог. У Центрі безоплатно перед донацією визначають групу крові.

Крім того, мешканці області можуть викликати виїзну бригаду, зазначили в ХОВА. Фахівці прибудуть до населеного пункту, якщо збереться до 30 охочих здати кров. Зв’язатися з ними можна за номером: 095 570 4766. За умови більшої кількості охочих — до громади прибуде виїзна бригада Центру.

Про те, як обласний центр служби крові працював у перші дні повномасштабного вторгнення РФ та як функціонує зараз, читайте в матеріалі Ґвара Медіа.

Читайте також

  • «Центри життєстійкості» планують розробити в кожній громаді України