У черговому номері опубліковано новий список рекомендованих книг, до якого увійшло всього 8 видань.

The New York Times розпочало список нових рекомендованих видань з книжки Сергія Жадана «How fire dedcends: New and Selected Poems» («Як сходить вогонь: нові та вибрані вірші»).  Книга вийшла англійською мовою у перекладі Вірляни Ткач та Ванди Філіпс у Yale University Press.

«У цих віршах, зібраних з 2016 по 2022 рік, український поет згадує тяжке становище своїх земляків перед лицем російського імперіалізму та оплакує їхню смерть, “обмежену мовчанням, яке приходить з нею”», — ідеться в описі видання.

Загалом до списку увійшло 8 нових книжок. Книга Жадана відкриває цей список.

Нагадаємо, нещодавно Сергій Жадан став лауреатом премії Курта Тухольського за особливий внесок задля свободи слова. Президентка «Шведського PEN» Керстін Альмеґорд зазначає, що в умовах повномасштабного вторгнення Росії Жадан став голосом вільної України: «Його невтомна праця демонструє важливу роль, яку література може відігравати навіть у найжахливіших обставинах».

Читайте також

  • 1 жовтня в Харківському літературному музеї провели гаражний розпродаж речей Сергія Жадана. У програмі заходу були читання віршів, аукціон від Олександра Коулмена та виступи Івана Сеніна, гуртів «Папа Карло» й Fever band. Зібрані кошти пішли на потреби Збройних Сил України.