Також через атаки росіян було пошкоджено майже половину всіх доріг у місті.

Російська армія обстрілами знищила 70% комунальних автобусів, 50% трамваїв і понад 25% тролейбусів, пошкодила 35 кілометрів контактної мережі і майже половину всіх доріг Харкова. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Але, незважаючи на величезні втрати та збитки, навіть за найгірших часів протягом останніх півтора року рух у місті не зупинявся ні на мить — громадський транспорт курсував, а розбиті дороги ремонтувалися», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно на сайті Харківської міської ради з’явилася петиція щодо збільшення тривалості роботи вуличного освітлення в місті. Автор Олександр Кисельов наголосив на необхідності синхронізації графіку роботи освітлення з комендантською годиною та проведенні вимкнення вуличного освітлення о 23:00.

У комунальному підприємстві «Міськвітло» зазначили, що світло на вулицях вимикають раніше з метою економії.

Читати також:

  • Варшава передасть Харкову три рухомих склади метро.
  • Чехія передала Харкову нові трамвайні вагони.
  • Шість громад Харківщини отримали шкільні автобуси.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!