Транспорт розподілили між 9 навчальними закладами. 

Зачепилівська, Кегичівська, Наталинська, Сахновщинська, Старовірівська та Красноградська громади отримали шкільні автобуси для забезпечення підвозу учнів на позашкільні заходи. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Автопарк Харківщини зазнав страшних втрат внаслідок бойових дій, тому докладаємо усіх зусиль на рівні Уряду і профільних міністерств, аби відтворити ці втрати», – додав народний депутат України Павло Якименко.

Транспорт закупили коштом державної субвенції та органів місцевого самоврядування за 36 мільйонів гривень. Харківщина стала першою областю України, де використали увесь обсяг відповідної субвенції. Загалом сьогодні між громадами розподілили 12 шкільних автобусів.

«Ми готуємо бомбосховища та шкільні автобуси. Я думаю, спільними зусиллями ми запустимо навчальний процес або у змішаному форматі або очно. Так, розуміємо, що війна не закінчилася, діти, їх безпека та майбутнє – головне для нас», – додав голова Сахновщинської селищної територіальної громади Володимир Суєцький.

Нагадаємо, У 2023 році на Харківщині навчальний процес розпочали понад 1100 закладів освіти, в яких навчається майже 400 учнів. Зокрема, в цьому році до шкіл області пішло понад 13 тисяч першокласників. Оскільки безпекові умови не дозволяють більшості учнів вчитися офлайн, у Харківській області планують створити безпечні простори для учнів. 

Читайте також