У Харкові загалом навчається 112 тисяч школярів, 50% з них перебувають або за межами України, або в інших регіонах країни, стільки ж знаходяться в обласному центрі. Про це розповів міський голова Ігор Терехов у ефірі національного марафону «Єдині новини».

З 4 вересня розпочала свою роботу школа у харківському метро. Понад тисяча школярів відвідали уроки офлайн. Першокласники навчаються у першу зміну з 9 до 12. Вони займаються письмом, літературою та інтерактивними заняттями, зокрема малюванням.

Учні середньої школи вивчають українську мову та літературу, математику та історію. Після першої зміни розпочинається друга зміна, яка триває з 13 до 16.

«Перший тиждень пройшов дуже добре, ми маємо певні результати. І вже є ті родини, які хочуть ще провести дітей до метрополітену, щоб вони навчалися там. На сьогодні навчаються в метрополітені більш ніж 1 000 школярів. Десь 400 школярів дістаються метрополітену самостійно чи зі своїми батьками, а 600 учнів ми довозимо нашими шкільними автобусами для того, щоб вони мали змогу навчатися у метрополітені комбіновано», — розповів міський голова Харкова Ігор Терехов.

Мер також додав, що є попит на таке навчання: спочатку відкрили 60 класів, а зараз вже набрано 62.

Читайте також

Перший дзвоник у метро. Як школярі у Харкові зустрічають День знань. У метрополітені для учнів початкових та 11-х класів провели символічну лінійку. Її відвідало близько 400 дітей з усіх районів Харкова.

У Харкові планують побудувати укриття на 450 учнів. Міський голова Ігор Терехов зазначив, що це укриття виключно для школярів і буде знаходитися в одному з районів Харкові на пришкільній території. Вартість такого бомбосховища становитиме 56 мільйонів гривень.

Харківська міська рада вдруге не відповіла на запит від Ґвара Медіа щодо кількості гуманітарної допомоги, яку місто отримало з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.