Бронежилет для жінок під назвою «Рута-Люта» адаптований для захисниць будь-якого зросту чи статури, про це розповіли під час національного марафону «Єдині новини».

Чоловічий бронежилет є пласким, тому може тиснути на грудну клітину та не прилягати повністю до жіночого тіла. Новий «бронік» має меншу вагу, ніж чоловічий варіант, а також рівномірно розподілену вагу. Крім цього, він оснащений швидкознімною системою, що дозволить миттєво скинути броню у випадку необхідності евакуації, зекономивши час.

На жіночому варіанті є зовнішня кишеня для балістичної плити, яка забезпечує максимальний комфорт під час тривалого носіння і запобігає натиранню чи порушенню кровообігу.

Ціна стартує від 18 тисяч гривень і залежить від розміру. Стверджується, що площа протиуламкового захисту виробу на 500% більша у порівнянні з балістичними плитами. Бронекостюм повністю закриває область грудей для більшого захисту від вогнепальних поранень, а його модулі захищають живіт, шию, плечі, пах і зовнішню частину стегон.

Жіночий анатомічний бронежилет розробили у 4 розмірах: XS, S, M, L і має також броньований розвантажувальний пояс з плечовими лямками.

Читайте ще

3 серпня 2023 року Міністерство оборони України затвердило жіночий літній польовий костюм для військовослужбовиць Збройних Сил України.

Для українських захисниць створили лінію психологічної підтримки – як скористатися. У межах проєкту кожна захисниця матиме до 10 сесій по 50 хвилин. Команда складається з пʼятьох жінок-спеціалісток, серед яких психологині, військові психологині та психотерапевтині.