Документ пропонує запровадити штрафи: для громадян у розмірі від 8500 до 17 тисяч гривень, а для бізнесу – від 51 до 102 тис. гривень.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає запровадження штрафів за порушення комендантської години. Про це повідомили на сайті парламенту.

В Уряді наголосили, що документ №10195 був напрацьований спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією.

Довідка

Мета законопроєкту – встановити адміністративну відповідальність за порушення громадянами комендантської години та порушення підприємцями встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану. 

Згідно з документом, штрафи за такі порушення для громадян становитимуть від 8500 до 17 тисяч гривень, а для бізнесу – від 51 до 102 тис. гривень.

Нагадаємо, нещодавно після 11 годин 15 хвилин розгляду правок парламент проголосував збільшення видатків держбюджету 2023 року, повідомляє нардеп Ярослав Железняк. Серед головних збільшень – на міністерства та силові відомства.

Читайте також:

  • Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроєкт №8371 про заборону релігійних організацій, пов’язаних з Росією, зокрема Української православної церкви Московського патріархату. «За» проголосували 267 народних депутатів.
  • Президент України Володимир Зеленський повернув зі своїм підписом у парламент закон про відновлення електронного декларування чиновників під час воєнного стану.