Внаслідок обстрілу по пожежній частині у місті Ізюм було пошкоджено понад 30 приватних будинків. 

Армія РФ вночі 27 жовтня випустила по будівлі Ізюмської пожежно-рятувальної частини дві ракети. Унаслідок чого постраждало восьмеро рятувальників, четверо з них потрапили о лікарні. Також в результаті обстрілу було пошкоджено житлові будинки місцевих мешканців, які нещодавно відремонтували за програмою єВідновлення. Про це повідомили волонтери у соціальних мережах.

«Потужна вибухова хвиля зачепила прилеглі вулиці житлового приватного сектору. Пошкоджено понад 30 приватних будинків. Скло з вікон та шифер з дахів злетіли, як і не було, і одразу оселі вистудило холодним вітром. Будинки, що взяли на себе найсильніший удар, нещодавно були відремонтовані за програмою єВідновлення», – ідеться в повідомленні.

За словами волонтерів, власники помешкань перебували в тяжкому психологічному стані, деякі потребували роботи з психологом. 20 родин вже отримали будівельні матеріали, для часткового ремонту пошкодженого житла.

Нагадаємо, вночі російські військові завдали ракетного удару по будівлі пожежної частини Ізюма Харківської області. За попередньою інформацією, війська РФ ударили двома ракетами «Іскандер». Поранено вісім рятувальників, які знаходилися на чергуванні.

Читайте також

  • По Ізюму, ймовірно, ударили двома «Іскандерами» — прокуратура
  • Армія РФ ударила по пожежній частині в Ізюмі: є постраждалі