МОЗ та НСЗУ оновили специфікації та умови закупівель медпослуг за пакетом «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки». 

Відтепер проведення медогляду щодо придатності до військової служби має проходити не довше чотирьох днів. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

«Зміни передбачають встановлення граничних строків проведення досліджень і медоглядів військовозобов’язаних, а саме: проведення медичних оглядів щодо придатності до військової служби — не більше як 4 робочі дні; проведення лабораторних досліджень — не більш як 3 робочі дні; проведення інструментальних досліджень — не більш як 3 робочі дні», – йдеться у повідомленні.

В МОЗ зазначили, що голови обласних військових адміністрацій, керівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки й працівники закладів охорони здоров’я повинні організувати раціональні маршрути проходження ВЛК і контролювати, щоб військовозобов’язані проходили медогляди за окремою чергою.

Окрім цього, медики, що працюють у ВЛК при центрах комплектування, використовують електронну систему охорони здоров’я.

Водночас тривають перехресні перевірки щодо обґрунтованості рішень стосовно встановлення інвалідності, які були ухвалені після 24 лютого 2022 року. Їх проводять робочі групи, що відповідно до завдання РНБО були визначені наказом МОЗ цьогоріч у вересні.

Читати також:

  • На Харківщині СБУ викрила схему ухилення від мобілізації на чолі з начальником військкомату.
  • НАЗК розпочало аналіз корупційних ризиків у діяльності ВЛК.
  • Міноборони планує впровадити електронний військовий квиток: що думають військові.