Також міністерство розпочинає процес цифровізації армії. 

Міністерство оборони України планує запровадити електронний військовий квиток, запустити єдиний реєстр призовників, а також цифровізувати всі процеси діяльності військово-лікарських комісій. Про це заявив новопризначений міністр оборони Рустем Умєров, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За словами новопризначеного міністра, уся інформація про військового має бути цифровізована. 

«ВЛК. Ця абревіатура в сьогоднішньому розумінні має залишитися в минулому. Завдання: цифровізувати всі процеси, запустити єдиний реєстр призовників, який унеможливить будь-які корупційні ризики. Digital. Усе, що можна оцифрувати, маємо оцифрувати. Уся інформація про воїна має бути в digital: електронний військовий квиток, цифровізація ВЛК і шпиталів, електронний журнал, звіт для військових», – сказав він у своєму виступі на пленарному засіданні Верховної Ради в середу.

Що думають військові

Раніше Ґвара медіа спілкувалося з аеророзвідником з позивним «Прайс», який наголошував, що переведення усієї паперової документації в електронний формат значно б спростило роботу військових і позбавило монотонної, довгої роботи. 

Також Прайс подав ідею щодо створення аналога «Дії» для військових.

«Якби був, наприклад, аналог нашої «Дії» для військовослужбовців, усім було б набагато легше. От уявіть, у кожного в армії є такий собі «ДіяПідпис», тільки назвемо його «ДіяВійськовослужбовця», як приклад. Журнали, книги обліку, рапорти — всі документи будуть завантажені в цю програму в електронному вигляді. І все, що мені треба зробити як командиру — відкрити додаток, обрати у списку рапортів необхідний, відредагувати його та відбитком пальця поставити підпис. А потім надіслати в потрібну службу також в електронному форматі», – розповів військовий.

Нагадаємо, 6 вересня Верховна Рада призначила Рустема Умєрова Міністром оборони України. Рішення підтримали всі фракції, «за» проголосували 338 нардепів.

Читати також:

  • Для жінок на військовому обліку обмежать виїзд з України — представник Президента Веніславський.
  • У Раді зареєстрували законопроєкт про обмеження відстрочки від мобілізації студентів.