За довідку про непридатність до військової служби військком та голова ВЛК отримували 8 тисяч доларів.

У Харківській області Служба безпеки України блокувала схему ухилення від мобілізації на чолі з начальником військкомату  та головою військово-лікарської комісії одного із територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Харкова. Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

«За грошову винагороду вони допомагали пройти військово-лікарську комісію та отримати документи про непридатність до військової служби. На основі цих даних військовозобов’язані чоловіки отримували посвідчення, за допомогою яких могли безперешкодно перетинати кордон», – ідеться в повідомленні.

За даними слідства, в окремих випадках підозрювані забезпечували проходження військово-лікарської комісії навіть без фактичної присутності «клієнта». Вартість таких послуг сягала 8 тисяч доларів США. 

Службою безпеки встановлено, що їх «послугами» скористались більш ніж 200 осіб. Наразі військкому та голові ВЛК повідомили про підозру.

Читайте також

  • Російського військового, який під час окупації Харківщини вчиняв крадіжки та знущався з цивільного населення судитимуть в Орджонікідзевському районному суді Харкова.
  • У Харкові судитимуть двох хлопців, які коригували удари РФ по місту. За даними слідства, хлопці пересувалися по місту на велосипедах та збирали інформацію про місця дислокації сил і засобів ЗСУ. Потім вони передавали її спецслужбам РФ.