Співробітники Ізюмського відділу Головного управління Державної міграційної служби видали перший у його житті паспорт у вигляді ID-картки сину відомого письменника Володимира Вакуленка.

Це рішення було прийняте у рамках безбар’єрності, з метою дати правовий статус і захист дитині, яка народилася з інвалідністю, зазначають у службі.

Володимир Вакуленко

Український письменник, поет та громадський діяч. Лауреат міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка, Лауреат Всеукраїнського конкурсу імені Леся Мартовича, Лауреат міжнародного конкурсу «Коронація слова» (Спеціальна відзнака в номінації «Пісенна лірика»). Нагороджений відзнакою «Срібний тризуб» до 20-ліття Незалежності України за літературні досягнення (2011). 

Він також був незламним патріотом України та учасником Революції Гідності. Його вбили росіяни під час окупації міста.

Нагадаємо, що Володимир зник у березні, а пізніше його тіло знайшли на місці масового поховання в Ізюмі. 28 листопада ДНК-експертиза підтвердила, що тіло, яке знайшли в могилі №319 в ізюмському лісі, належало українському письменнику.

6 грудня у Харкові попрощалися з Володимиром Вакуленком. На церемонію у Свято-Дмитрівському храмі прийшли його 14-річний син Віталій, родичі та знайомі. 

Читати також:

  • У «Видавництві Старого Лева» перевипустили «Татусеву книгу» Володимира Вакуленка.
  • Читання на драбині: у Харкові відбувся захід, присвячений письменнику. На ньому презентували щоденник загиблого, який знайшли закопаним у дворі будинку Вакуленка. 

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.