Учням Ізюма та Савинської селищної громади на Харківщині видали понад 600 хромбуків і планшетів, повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Діти Савинської селищної громади отримали 536 гаджетів, а учні Ізюма — 105. Гаджети повинні забезпечити більш стабільне онлайн-навчання, особливо на деокупованих територіях, і покращить навчальний процес для дітей та вчителів.

Техніку отримали за сприяння дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ. Крім цього, ЮНІСЕФ передав сертифікати на отримання «рекреаційних (спортивних)» наборів, наборів «раннього розвитку» та наборів «школа в коробці» для потреб навчальних закладів Ізюмського району. Ці набори будуть розподілені між 8 громадами району.

За весь час, школярам області передали близько 3500 планшетів і ноутбуків. Планують передати ще 2500 пристроїв. Девайсами також забезпечили майже 7800 освітян області.

Читайте також

  • Омбудсмен розповів, скільки українських дітей депортувала РФ. Наразі відомо про 19 453 вивезених росіянами дітей.
  • У Харкові планують організувати комбіноване навчання — Терехов. У місті готують укриття в школах для того, щоб 1 вересня діти могли вийти на навчання офлайн.
  • В Україні запустили освітній проєкт для дітей військових та переселенців. Під час проєкту діти вивчатимуть основи інформаційних технологій, кібербезпеки та публічних виступів.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.