Компанія SAP безоплатно надасть близько тисячі ліцензій на програмне забезпечення для проведення прозорих закупівель на потреби армії, пише Мінцифра.

У межах Всесвітнього економічного форуму міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зустрівся та обговорив подальше співробітництво з виконавчим директором SAP Крістіаном Кляйном.

Протягом першого кварталу 2023 року українці зможуть безкоштовно користуватись софтом та хмарними сервісами SAP. Крім цього, компанія підтримує цифровий ленд-ліз та нещодавно стала резидентом Дія.City.

Декілька слів про SAP

SAP — це німецька компанія-розробник програмного забезпечення та надавач послуг консалтингу. Корпорація виробляє корпоративне ПЗ та забезпечує підтримку програм для компаній по всьому світі.

Компанія надає широку підтримку Україні. З початку повномасштабної війни SAP надала відкритий доступ до SAP Ariba Discovery — сервіс зіставлення пошукових запитів з наявними пропозиціями від компаній. А з 8 січня компанія припинила надавати ІТ-послуги з консалтингу російським клієнтам.

Підтримуйте нашу армію та не забувайте підписуватися на нас у Facebook і Telegram, переглядати YouTube та TikTok.