Росіяни зі своєї території продовжують бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині. З території Белгорода армія РФ скинула чотири КАБів по Липцях, про це повідомили у зведенні Генштабу ЗСУ.

В районі населеного пункту Тихе триває бій.

Російські війська активізувалися на Куп’янському напрямку. Від початку доби на цьому відтинку відбулося вже шість боєзіткнень в районах Синьківки, Піщаного та Дружелюбівки. Поблизу Греківки дві штурмові дії росіян ще тривають. За інформацією Генштабу, втрат позицій не допущено.

Протягом доби кількість бойових зіткнень вже зросла до 34. Найбільшу активність армія РФ проявляють на Покровському напрямку. На цей час триває 16 боєзіткнень вздовж всієї лінії фронту.

Під артобстрілами обстрілами з території РФ перебуває прикордоння Чернігівської та Сумської областей. З початку доби від артударів постраждали Павлівка – з напрямку Новий Путь (РФ), Водолаги – зі сторони Обуховки (РФ), Катеринівка – з Комсомольского (РФ) та Бачівськ – з Троєборного (РФ).

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов у коментарі журналісту Ґвари заявив, що лінія фронту на півночі Харківщини — на Вовчанському, Куп’янському й Липецькому напрямках — наразі стабільна. Просування російських військ не зафіксовані.

З Липецького, Вовчанського та Куп’янського напрямків вдалося евакуювати майже 12 тисяч людей, ще близько 120 сімей мають евакуювати з небезпечних територій Харківщини. Синєгубов зазначив, що евакуаційні заходи посилюватимуть на цих територіях. Також евакуюватимуть людей з населених пунктів, які розташовані не на лінії фронту, однак знаходяться під загрозою. Зокрема йдеться про Золочівський напрямок.

Читайте також

ISW: російські війська просунулися поблизу Вовчанська на Харківщині. Основна ціль армії РФ на цьому відтинку фронту – відкинути українські сили від державного кордону з Бєлгородською областю вглиб Харківської та наблизитися до Харкова на радіусі дії артилерії.