Лінія фронту на півночі Харківщини — на Вовчанському й Липецькому напрямках — наразі стабільна. Просування російських військ не зафіксовані.

Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у коментарі журналісту Ґвара Медіа.

Він зазначив: попри велику кількість штурмових дій, яку останній місяць проводить армія РФ на Куп’янському напрямку, просування вглиб регіону тут теж не зафіксовані. Ситуація стабільна.

«Ворог продовжує бити керованими авіабомбами: в середньому за добу від 30 до 40 КАБами [атакує — ред.] прикордонні населені пункти або розташовані ближче до лінії фронту на північному й східному напрямках нашої території», — сказав Синєгубов.

З Липецького, Вовчанського та Куп’янського напрямків вдалося евакуювати майже 12 тисяч людей. Синєгубов зазначив, що евакуаційні заходи посилюватимуть на цих територіях. Також евакуюватимуть людей з населених пунктів, які розташовані не на лінії фронту, однак знаходяться під загрозою. Зокрема йдеться про Золочівський напрямок.

Нагадаємо, із Золочівської громади евакуйовують всіх дітей на випадок наступу російської армії, повідомив начальник селищної військової адміністрації Віктор Коваленко. За його словами, місцева влада застосувала примусову евакуацію, щоб вивезти всіх дітей. Зокрема з прикордонних сіл Івашки, Тимофіївка та Олександрівка Золочівської громади евакуювали всіх неповнолітніх.

Читайте також