Департамент з благоустрою, відбудови та реконструкції Харківської міськради опублікував тендер на аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку по вулиці Бучми, 20 в Харкові сумою в 3 559 564 грн, про це стало відомо з моніторингу порталу публічних закупівель Prozorro.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 20 червня 2024 року, а відновити будинок мають до 31 грудня 2025 року.

Технічним завданням передбачають загальнобудівельні роботи, демонтаж 100 вікон та заповнення віконних прорізів, розбирання монолітних перекриттів, розбирання покриттів покрівлі з листової сталі, улаштування примикань, розбір монолітних залізобетонних перегородок вентиляційної шахти, монтаж металоконструкцій,  розбирання кам’яної кладки простих стін із цегли ліфтової шахти, роботи з ремонту сміттєпроводу та влаштування блискавкозахисту.

Перелік включає 98 робіт. Об’єкт будівництва належить до класу наслідків (відповідальності)  СС3 – значні наслідки.

Про Салтівку

Салтівка — найбільший житловий масив України. Розташований на сході та півночі Харкова в межах трьох адміністративних районів — Салтівського, Київського та Немишлянського.

Населення житлового масиву до повномасштабного вторгнення РФ в Україну складав понад 400 тисяч осіб (за цим показником він перевищував ряд обласних центрів України). Район найбільш відомий серед жителів міста Харків як спальний. Житловий масив забудований переважно багатоквартирними будинками 1970-х років.

Салтівка відома торговельно-розважальними центрами, ресторанами, кафе, концертними залами, парками, дитячими майданчиками та місцями відпочинку. Тут розташовано чимало шкіл та установ дошкільного виховання, дозвільні центри.

Торговельний центр «Епіцентр», який російська армія 25 травня знищила у Харкові, знаходився на території житлового масиву Салтівка.

На цю тему

В Ізюмі на Харківщині відновлять житловий будинок за понад 17 млн грн. Тендер провів департамент капітального будівництва Харківської ОВА. Роботи мають виконати до 25 грудня 2024 року.