Заявку на отримання компенсації роботодавець може подати через портал Дія або звернувшись до найближчого центру зайнятості.

Роботодавці Харківської області можуть отримати компенсацію від держави за працевлаштування внутрішньо перемішених осіб. Від початку повномасштабного вторгнення, за даними Обласного центру зайнятості, в регіоні прийняли на роботу 1553 ВПО. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Роботодавцю можуть надати таку компенсацію:

Працевлаштування ВПО з-поміж зареєстрованих безробітних на строк не менше ніж 1 рік за строковим трудовим договором. Роботодавцю протягом 6 місяців компенсуються витрати на заробітну плату та єдиний соціальний внесок із розрахунку не більше 13 400 гривень на місяць.

Працевлаштування громадян, які набули статус ВПО після 24 лютого 2022 року. Роботодавець має працевлаштувати ВПО на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), зокрема за сумісництвом із розміром заробітної плати не менше мінімальної. У цьому випадку розмір компенсації роботодавцю становить 6700 гривень протягом 2 місяців.

Заявку на отримання компенсації роботодавець може подати через портал Дія або звернувшись до найближчого центру зайнятості.

Читати також:

  • На виплати ВПО у вересні вже спрямовано 5,7 млрд гривень.
  • До України вже повернулися понад мільйон біженців, які виїхали за кордон з початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомила заступниця гендиректора Міжнародної організації з міграції Угочі Деніелс «Громадському радіо».
  • Кожен 5 українець за кордоном вагається чи варто повертатися в Україну. Решта думають над тим, щоб залишитись на постійне проживання у країні, яка їх прийняла.