Місцеве СКП «Харківзеленбуд» планує закупити послуги з охорони об’єктів за 10 577 190,4 грн, про це стало відомо з аналізу порталу публічних закупівель Prozorro.

Охоронці повинні мати при собі посвідчення з підписом керівника суб’єкта охоронної діяльності, в якому вказане прізвище, ім’я, по батькові особи, яка належить до персоналу охорони, дата видачі і термін дії посвідчення та міститься фотокартка особи, якій видано посвідчення.

Кількість охоронців має бути не менше 55, а охорону має здійснюватися методом пішого патрулювання території. В тендерній документації прописаний перелік зі 102 локацій в усіх 9 районах Харкова. Серед них парки, сквери та площі у центрі міста – Сад Шевченка, Саржин Яр, парк Молодіжний, сквер «Стрілка», майдан Свободи та площа Конституції.

Кожен пост охорони має враховувати зміни охоронників відповідно до норм робочого часу, передбачених законодавством України.

Предметом закупівлі є 233664 людино-години, послуги надаватимуться до 31 грудня 2024 року. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій до 12:00 1 червня 2024 року.

На цю тему

Харківське комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» планує замовити послуги зі збирання бросового сміття, замітання навколо урн, випорожнення урн та заміни пакета для сміття за 8 250 000 грн. 

У Харкові наприкінці 2023 року витратили на прибирання вулиць 20 млн грн. Тоді замовили послуги на прибирання та підмітання 253 парків, скверів, елементів благоустрою та вулиць в усіх районах Харкова.

У Харкові комунальне підприємство «Центральний парк» скасувало тендер на 1 350 830 грн для закупівлі двох модульних збірних вагончиків через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».