За даними слідства, продавчиня на ринку ТЦ «Барабашово» систематично серед своїх колег висловлювала позицію про те, що підтримує всі дії Росії.

Харківська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо жительки Харкова, яка сподівалась на «звільнення Харкова Росією» та підтримувала збройну агресію РФ.

«Жінка поширювала наративи кремлівської пропаганди, підтримувала так звану «СВО». Також вона додавала, що саме Україна винна у тому, що Харків постійно піддається обстрілам з боку російської армії. На її думку, дії окупантів правильні, тому що це помста за “бомбардировки мирного населения белгорода”», – ідеться в повідомленні.

Колеги жінки звернулися до правоохоронців та розповіли про її проросійські погляди. Зараз жінка очікує суду.

Прокуратура оголосила 182 підозри за фактами державної зради, 738 через колабораційну діяльність, 61 підозра оголошена особам, які співпрацювали з Російською Федерацією. Також 39 підозр оголошено за поширення інформації про переміщення підрозділів Збройних Сил України.

Усього, за інформацією Фільчакова, уже направлено обвинувальні акти стосовно 717 осіб. Наразі судом розглянуто та призначено покарання 382 особам, з них засуджено 338 колаборантів, 16 зрадників та 17 коригувальників вогню.

Читайте також

  • Експоліціянта судитимуть за передачу даних Росії про військових ЗСУ.
  • Правоохоронець окупаційної поліції в Ізюмі отримав 13 років позбавлення волі.