На Харківському напрямку РФ атакувала українські позиції п’ять разів, однак безуспішно, на Куп’янському напрямку ситуація незмінна.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Зокрема, російські військові п’ять разів атакувала позиції сил оборони в районах Липців та Вовчанська. Усі атаки відбито, ситуація контрольована.

На Куп’янському напрямку ситуація суттєвих змін не зазнала, напруга зберігається в районі Берестового, де наразі триває бій. Наміри росіян просунутися в бік Синьківки зазнали невдачі. Ситуація під контролем Сил оборони.

Нагадаємо, що основна ціль армії РФ на цьому відтинку фронту – відкинути українські сили від державного кордону з Бєлгородською областю вглиб Харківської та наблизитися до Харкова на радіусі дії артилерії,  повідомляють у зведенні аналітики Інституту вивчення війни.

З Липецького, Вовчанського та Куп’янського напрямків вдалося евакуювати майже 12 тисяч людей, ще близько 120 сімей мають евакуювати з небезпечних територій Харківщини. Синєгубов зазначив, що евакуаційні заходи посилюватимуть на цих територіях. Також евакуюватимуть людей з населених пунктів, які розташовані не на лінії фронту, однак знаходяться під загрозою. Зокрема йдеться про Золочівський

Читайте також

Російське військо, ймовірно, захопило село Глибоке, що розташоване на півночі від Липців на тлі продовження боїв 8 червня.