У Харкові та області синоптики прогнозують мінливу хмарність, грозу та температуру повітря до 27-29° тепла 12 червня.

Про це повідомили в регіональному гідрометцентрі.

Згідно з прогнозом гідрометцентру, 12 червня у Харкові очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ та гроза. Вдень термометри покажуть 27-29 градусів тепла. Південний вітер сягатиме 7-12 метрів за секунду.

Подібні погодні умови прогнозуються і для Харківської області: мінлива хмарність, короткочасний дощ з грозою. Денна температура повітря коливатиметься в межах від 25 до 30 градусів тепла. Швидкість південного вітру становитиме 7-12 метрів за секунду.

Нагадаємо, армія РФ знищила всю енергетичну генерацію міста Харкова, про це під час Ukraine Recovery Conference в Берліні повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов. «Ми розуміємо що попереду зима. Ми розуміємо, що сьогодні, на жаль, наш ворог розтрощив всю генерацію, яка була у Харкові. Всі ТЕЦ зруйновано. Ми не маємо жодного кіловата власної генерації», – пояснює мер міста.

Читайте також

  • На Харківщині розгорнуть «міні-ТЕЦ» — Мінвідновлення. Проєкт енергетичної безпеки USAID в Україні у співпраці з Міненерго, Комітетом Верховної Ради з енергетики розгортає мережу малої та середньої когенерації в регіонах країни. Зокрема, теплопостачальні підприємства Харківської області отримали 6 когенераційних установок (КГУ) у березні 2024 року.